Azyl - Logo

Komentarze

Blog Azylu > Artykuły w Blogu > Blog Azylu > Azyl na koncercie charytatywnym
Azyl na koncercie charytatywnym

slawek.jpg

W dniu 21 kwietnia w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Kątach Wrocławskich odbył się koncert charytatywny „Sławek dla Ciebie”. Impreza została przygotowana z rozmachem. Widać było, że organizatorzy zadbali o każdy szczegół, nie zapominając przy tym o celu, w jakim koncert został zorganizowany. A zorganizowany został, aby pomóc Sławkowi- strażakowi z jednostki w Kątach Wrocławskich, który niosąc pomoc innym stracił zdrowie. Na spotkaniu mogliśmy bawić się wśród takich gwiazd, jak Filip Moniuszko & Pectus. Podczas koncertu wystąpiły zespoły zespoły Babylon, InoRos, Classic, Rasz, Chrząszcze, Kabaret Czesuaf.
Tym co najbardziej nas ucieszyło była wygrana licytacja piłki przekazanej przez graczy Śląska Wrocław. Jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy tym samym przyczynić się do wsparcia inicjatywy. Miłą niespodzianką był upominek w postaci tabliczki pamiątkowej, którą  Strażacy przekazali Hotelowi Azyl dziękując tym samym za pomoc w organizacji koncertu. Jesteśmy dumni z tego, że mieliśmy swój udział w tak szczytnym celu, jak pomoc Sławkowi. Serdecznie pozdrawiamy wszystkich, których mieliśmy okazję spotkać na koncercie. Oby więcej takich przedsięwzięć.
 

Komentarze  

Piotrek
 
# 2012-04-28 09:05
Było super,bardzo dziękujemy:)
Polecam AZYL Hotel&Restauracja&Grill-Bar
Zespół PECTUS&FILIP MONIUSZKO
Pozdrawiamy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
 
Mar
 
# 2012-05-26 23:21
Wonderful Hotel, very comfortable, Great Kitchen, very good staff. Stayed 3 times in your hotel and will continue to come again and again! Thank you
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
 
KasiaK
 
# 2013-02-19 18:29
Wspaniale!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Kalendarz

Newsletter


Jeśli chcesz otrzymywac informacje o promocjach Azylu, skorzystaj z poniższego formularza: Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.
English (United Kingdom)Polish (Poland)