Azyl - Logo

W skrócie

Liczba miejsc wewnątrz:      20

Liczba miejsc w ogrodzie pod parasolami i namiotami:    120

Możliwość rezerwacji:     tak

Plac zabaw dla dzieci

Menu dla dzieci

Akceptujemy zwierzęta domowe

Otwarte: kwiecień-październik

Otwarte codziennie od 12.00

Newsletter


Jeśli chcesz otrzymywac informacje o promocjach Azylu, skorzystaj z poniższego formularza: Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.
Azyl dla Ciebie > Grill Bar
Grill Bar

grill wrocław

Grill Bar Grill Bar Zatopiony wśród zieleni Grill Bar zasługuje na osobną opowieść, bo też osobne miejsce zajmuje w naszej azylowej przestrzeni. Co więcej ma również osobną historię, bo tak naprawdę to od niego się wszystko zaczęło.

Dlatego też darzymy go dużym sentymentem, który z pewnością przekłada się na klimat tego miejsca. Pragniemy podzielić się nim z Państwem. Grillowanie to świetny sposób na posiłek w większym gronie. Spędzenie miłego czasu w doskonałym towarzystwie, przy cieple i aromacie wydobywającym się z paleniska spodoba się każdemu, kto do nas zawita. Ale Grill Bar w Azylu to nie tylko okazja do spotkania towarzyskiego.

Oczywiście podstawa to doskonałe jedzenie, w które nasi kucharze wkładają całą swoją duszę. Smakowite mięsa od wybranych dostawców oczekują na swoją kolej w specjalnych zalewach. Na ogromnym ruszcie dopiekają się grube pajdy aromatycznego chleba, wyrabianego na prawdziwym zakwasie. Tradycyjnym kiełbasom i mięsom towarzyszą również bardziej wyrafinowane kompozycje z ryb, warzyw i owoców. Taka uczta to nie tylko wyśmienite dania.

W gorące dni można do tego zamówić bardzo zimne piwo lub kolorowe, owocowe drinki, również bezalkoholowe. W chłodniejsze – jedną z wielu gatunków herbat lub kaw.

A to wszystko oprawione jest przytulnym wnętrzem z dachem pokrytym gontem. Smacznego!

 
English (United Kingdom)Polish (Poland)