Azyl - Logo

Newsletter


Jeśli chcesz otrzymywac informacje o promocjach Azylu, skorzystaj z poniższego formularza: Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.
Azyl dla Ciebie > Aktualności
Chrzciny w Hotelu Azyl

chrzciny wrocław

 chrzciny.jpg                                                        Jest wiosna, czas, kiedy nasz ogród hotelowy prezentuje się najpiękniej. Natura budzi się do życia, w nas samych powraca chęć do wychodzenia z domu i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Jest to doskonała okazja do przygotowania przyjęcia we wspaniałej scenerii.Każda uroczystość zasługuje na taką oprawę, ale są wydarzenia o szczególnie dużej randze. Zalicza się do nich celebrowanie rodzinnych spotkań w większym gronie. 

Uprzedzając Państwa oczekiwania, wychodzimy na przeciw z ofertą przyjęcia z okazji Chrzcin. To szczególne chwile dla młodych rodziców. Dlatego skupienie na duchowym wymiarze tego dnia powinno zepchnąć na dalszy plan, wszelkie inne troski. Chcemy pomóc Państwu w celebracji tak ważnego wydarzenia, przejmując na siebie ciężar obowiązków związanych z przygotowaniem i realizacją w najdrobniejszych szczegółach. Posiadamy doświadczenie w tej materii i umiemy z niego korzystać. 

Zapewniamy, że  chwile spędzone u nas pozostaną w Państwa pamięci na dłużej i sprawią, że będą Państwo mogli w spokoju skupić się na celebracji, tego, jakże doniosłego wydarzenia.
Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty pod numerem telefonu: 695 103 012

 
Serwis weselny - Torty weselne

Na weselach w Azylu serwujemy Torty z wrocławskiej cukierni U Spychały.

Sezonowo torty zdobią truskawki lub maliny.

Stawiamy na prostotę i elegancję!

Menu weselne z Tortem i ciastami w cenie już od 193zł/osoba

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły: 695-103-012

 


English (United Kingdom)Polish (Poland)