Azyl - Logo

Szkolenia i konferencje

W skrócie

Liczba miejsc w układzie konferencyjnym: 25

Liczba miejsc w układzie teatralnym: 40

Wyciemnienie sali : tak

Rzutnik : tak

Ekran: tak

Hotel : tak

Catering : tak

Transport : 8-osobowy mercedes Viano

Doświadczenie: około 140 udanych imprez firmowych także plenerowych

Newsletter


Jeśli chcesz otrzymywac informacje o promocjach Azylu, skorzystaj z poniższego formularza: Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.
Azyl dla Biznesu > Szkolenia i konferencje
Szkolenia i konferencje

Sale konferencyjne Wrocław

Szkolenia i konferencje Szkolenia i konferencje

Spotkania biznesowe każdego rodzaju i rangi zasługują na to, aby odbywały się w odpowiednim miejscu. Takim, które będzie sprzyjało porozumieniu i odnajdywaniu konstruktywnych rozwiązań. Typowa sala konferencyjna we Wrocławiu w biurowcu, z biegiem czasu staje się przytłaczająca. Odmianę dla standardowego otoczenia narad służbowych oferuje Azyl. Nasza sala konferencyjna stwarza idealne warunki do owocnej dyskusji nad wszelkimi wyzwaniami. Położenie z dala od zgiełku miasta pozwala odetchnąć i znaleźć świeżą perspektywę.

Sala konferencyjna w Azylu to przeszklone, przestronne pomieszczenie otoczone kojącą zielenią ogrodu, dzięki czemu znużenie nie jest tak dokuczliwe i przychodzi znacznie później niż w pomieszczeniach zamkniętych czterema, monotonnymi ścianami.

Dlatego konferencje i szkolenia w Azylu są takie, jakie powinny być w prawdziwym azylu dla biznesu. Przyjemne i komfortowe. Czy ciekawe – zależy już tylko od Państwa. Podczas omawiania spraw biznesowych, trzeba także znaleźć czas na posiłek i chwilę oddechu. Z naszej strony gwarantujemy, oprócz przestrzeni przeznaczonej na narady, pełną obsługę cateringową. Zdajemy sobie sprawę z tego, że w trakcie rozmów mogą wystąpić różne okoliczności.

My oczywiście jesteśmy przygotowani, by w krytycznym momencie zorganizować przerwę na aromatyczną kawę, którą można wypić, przechadzając się po naszym ogrodzie. Będzie to świetna okazja do ożywczego kontaktu z naturą.

Na dłuższe przerwy polecamy bogaty bufet, wypełniony ciastami, owocami, kanapkami i sałatkami. A jeśli przy okazji chcieliby Państwo omówić coś ważnego, proponujemy biznesowy lunch w restauracji bądź ogrodowym Grill Barze. Na koniec oczywiście kolacja integracyjna z atrakcjami i nocleg w trzygwiazdkowym hotelu lub transport 8-osobowym mercedesem Viano.

Jak widać, jesteśmy przygotowani na każdą okoliczność a nasza sala konferencyjna z pewnością spełni nawet najwyższe oczekiwania.


 

 
English (United Kingdom)Polish (Poland)