Azyl - Logo

W skrócie

Obsługa imprez masowych: tak

Obszar: cała Polska, zagranica
 

Newsletter


Jeśli chcesz otrzymywac informacje o promocjach Azylu, skorzystaj z poniższego formularza: Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.
Azyl dla Biznesu > Catering
Catering

Catering Wrocław

Catering Wrocław Catering Wrocław

Jesteśmy kurierami dobrego smaku zapakowanego w apetyczne potrawy. Potrafimy dostarczyć je w każde miejsce i dla każdej grupy osób. Tak pokrótce można opisać catering Azylu.

Od małego przyjęcia, poprzez ekskluzywny raut po dużą masową imprezę. Od jedzenia w styropianowych pudełkach po prawdziwe uczty w tak prestiżowych i wymagających wnętrzach, jak np. muzeum architektury.

Lubimy udowodniać, że dobre jedzenie może nam towarzyszyć wszędzie, nawet tam, gdzie nie ma warunków, by przyrządzić choćby przyzwoitą herbatę. Nazywamy to skromnie – catering.

Inni nazwaliby to cudem.

Nie boimy się przekraczać żadnych granic – również tych państwowych. Dostarczaliśmy już nasze potrawy nawet na Słowację. Możemy sobie na to pozwolić, bo dysponujemy najwyższej klasy sprzętem cateringowym. Catering Azylu dotarł już w wiele miejsc i za każdym razem robił niesamowite wrażenie.

Nasz catering zawsze jest dopracowany w najmniejszych szczegółach – nie przygotujemy dań wymagających noża dla gości, którzy zmuszeni będą jeść na stojąco.

I co najważniejsze – pozostawiamy po sobie tylko dobre wspomnienia, całą resztę zabieramy ze sobą, zacierając wszelkie ślady niezapomnianej uczty.

 
English (United Kingdom)Polish (Poland)