Azyl - Logo

People with passion

We take care to bring you only the highest quality food. Components ordered only from approved suppliers. Our employees we offer a modern workplace, family atmosphere and a good salary. We are constantly developing. Our team is always open for people with talent who want to carry with us culinary passions.

 

If our philosophy is to get you close, you are a professional, join our team. For more information, call 601 26 27 26

 

Kitchen > Work in the Azyl

Jeśli pracować to tylko w dobrym zespole!

Azyl to nie tylko wyjątkowe miejsce. To przede wszystkim wyjątkowi ludzie, którzy tworzą Zespół Zajazdu Azyl. Cenimy uczciwość, rzetelność i zapał do działania. Doskonalimy nasz warsztat biorąc udział w kursie językowym i szkoleniach fachowych. Mamy do dyspozycji aktualne czasopisma branżowe i literaturę.

Dlaczego warto pracować w Azylu?

W Azylu praca kelnera jest bardzo ważna i doceniana. Sprzedaje on to, co cały zespół obmyśla i wytwarza. Jest naszym łącznikiem z klientem. Dba o to, by klient był zadowolony z pobytu w naszym obiekcie.
Nasz zespół składa się z doświadczonych kelnerów i kelnerek, dla których liczą się wysoka jakośc usług i możliwości rozwoju. W ten sposób możemy organizowć wesela, bankiety i pikniki firmowe dla bardzo wymagających klientów.

Jeśli się uczyć, to tylko od najlepszych

U nas osoby z niewielkim doświadczeniem w branży, mogą wiele skorzystać. Zawsze zapewniamy niezbędne przeszkolenie, a dla ambitnych kursy języków obcych - angielskiego, niemieckiego i francuskiego.

Ceń swój czas i dobrze zarabiaj!

Dobra praca zasługuje na dobre wynagrodzenie. W Azylu pracujemy efektywnie. Racjonalnie zarządzamy naszym czasem. Nasi klienci są zadowoleni, wracają do nas, zamawiają imprezy. Dlatego możemy dobrze zarabiać. Azyl to miejsce gdzie nasze umiejętności są doceniane.

Pracuję w zespole z sympatycznymi ludźmi, mam możliwość uczenia się od najlepszych i dobrze zarabiam! Praca tutaj, to dobra decyzja.

Masz niewielkie doświadczenie w branży i chcesz doskonalić się w zawodzie? Tutaj nauczysz się od najlepszych tego, czego nie uczą w żadnej szkole. Szukasz pracy z perspektywami? Zadzwoń pod numer 601 26 27 26 lub napisz do nas maila This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it i dowiedz się jak dołączyć do naszego zespołu.

Obecnie poszukujemy osób na stanowiska:

English (United Kingdom)Polish (Poland)